Ana sayfa > FAQ > Bilgi damgalama hakkında >

Araba Basamakları 4 Adımda Nasıl Yapılır? Metal Damgalama Talimatları

Haber grubu
Araba Basamakları 4 Adımda Nasıl Yapılır? Metal Damgalama Talimatları
Güncelleme tarihi:2018-09-04

4 Adımda Araç Plakaları Nasıl Yapılır: Metal Damgalama Talimatları

Araba plakaları, yasal olarak yollarda koşan bir araç için gereklidir. Dünyanın her yerindeki araç kullanıcılarının sayısı arttıkça, araç plakalarına duyulan ihtiyaç da artıyor.

Bu yazıda size bir plaka nasıl üretildiğini göstereceğiz. (Ayrıca bu video bağlantısında talimatları bulabilirsiniz: https://youtu.be/-A3KB7iz4Ho
Aşama 1
Metal malzemeyi çözmemiz gerekiyor. Ardından düzeltin. Bu süreçte, HONGER Machine'den "1 in 1 decoiler düzleştirici" makinasını kullanıyoruz.
Adım 2
Metal levhaya önceden basılmış bir sac uygulayacağız. Bu önceden basılmış sac tabakanın ana rengine sahiptir. Ayrıca tabaka üzerindeki kaplamada yansıtıcı malzeme vardır. Bu süreçte bir "laminasyon makinesi" kullanıyoruz.
Aşama 3
Kaplanmış rulo sac, kalıplarla monte edilen pres makinesine beslenir. Daha sonra gerekli anahat şekline sahip kapalı bir metal boşluk elde ederiz. Bu süreçte HONGER Makineden bir besleyici , pres makinesi ve bir çift kalıp kullanılmaktadır.
4. Adım
Yükseltilmiş karakterleri oluşturmak için metal boşluğu damgalarız ve karakterler mürekkeple renklendirilir. Bu işlemde, ısıyla baskı filmlerinin yanı sıra bir oyma makinesi ve bir ısı presleme makinesi de kullanılmaktadır.
VİDEO BAĞLANTISI
Bu 4 adımdan sonra, bir araba plaka bitti. Yansıtıcı tabaka, kolluk görevlilerinin farların ya da fenerlerin ışığıyla okuması için plakaları daha kolay hale getirir ve otoyolda bir güvenlik cihazı olarak daha etkilidir.

Umarım bu yazıyı HONGER MACHINE'den yararlı bulursunuz .
HONGER Makine (www.hongerjixie.com), dekoratörler , düzleştiriciler, besleyiciler ve pres makineleri gibi metal damgalama makinelerinin Çinli bir profesyonel üreticisidir .
Başka sorularınız için lütfen export@he-machine.com adresine e-posta gönderin .

Soruşturma gönderin, Honger sizin için en iyi makine çözümünü tasarlamaya hazır!