Servisimiz

1

LIFETIME TEKNOLOJİ DESTEĞİ

HongEr, tüm ekipmanlarına Ömür Boyu Teknik Destek sunuyor. Ekipmanlarımızdan herhangi birini satın aldığınızda, ürünün ömrü boyunca ücretsiz teknik destek sunacağız. Bakım sözleşmesi gerekli değildir. Lütfen telefonla bizimle iletişime geçin: +86 755 28372363 veya e-posta ile: export @ he-machine.

2

FİZİKSEL TESTİ

Yeni bir metal bobin işleme hattının satın alınmasının pahalı ve zorlu bir süreç olabileceğini biliyoruz, ancak HongEr bu işi sizin için mümkün olduğunca kolay hale getirmek için sürekli çalışıyor.

Teknik ekibimiz, müşteri gereksinimlerine mükemmel uyum sağlamak için, uygulama fizibilite kanıtlama ve optimizasyon yoluyla erken aşamada geliştirme yapmak için kullanılabilir hale getirilebilir.

Uygulama gereksinimlerinizi tartışmak ve “konsept kanıtı” denemesini düzenlemek için satış temsilcimizle temasa geçin: export @ he-machine.

3

YEDEK PARÇALAR

HongEr, tam ürün hattımız için geniş bir standart yedek parça ve onarım parçaları yelpazesi sunmaktadır. Üretim kabiliyetimiz, parçaları verimli ve düşük maliyetli olarak üretmemize olanak tanır.

Dış kaynak parçalarımızın çoğu uluslararası markalar, değiştirilmesi ve bakımı kolaydır.

Ve, HongEr tüm sisteme 1 yıl garanti veriyor.

4

EKİPMAN MONTAJI VE İŞLEME

HongEr'in mühendisleri denizaşırı hizmet için kullanılabilir. Mühendislerimiz, operatörleriniz ve bakım personelinizle birlikte çalışarak, iyi bir ön kurulum ve iyi ayarlanmış ekipmanı sağlayacaktır. Ekipman kurulumu ve ayarlaması hakkında daha fazla bilgi için export@he-machine.com adresinden bize ulaşın.

6

İŞLEME İYİLEŞTİRME

Güvenilir ortaklarımız sayesinde, HongEr artık müşterilerimize tam bir metal damgalama hattı sunabiliyor, bu da hat performans analiziyle tek elden çözüm anlamına geliyor.

Süreç iyileştirme, ekipmanlarınızı ve personel performansınızı optimize etmenin yollarını aramanın yanı sıra potansiyel sorunların önlenmesine yardımcı olur.

Sadece ne istediğini söyle, özelleştirilmiş bir ürün açığız!